هفتمین همایش ملی موزه ملی علوم و فناوری ایران

 دبیر علمی هفتمین همایش ملی موزه ملی علوم و فناوری پایان تیرماه را به عنوان آخرین فرصت دریافت چکیده مقالات این همایش سالانه موزه تحت عنوان «میراث علم و جامعه» اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان تیر ماه چکیده مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند و آخرین مهلت ارسال مقاله کامل پایان مهرماه ۹۶ خواهد بود.

  دکتر زهرا اجاق، دبیر علمی همایش این موزه گفت: موزه ملی علوم و فناوری در راستای اهداف پژوهشی و ترویجی خود سالانه اقدام به برگزاری همایشی تخصصی در حوزه موزه علوم و فناوری می‌کند. امسال نیز همانند سال‌های گذشته، هفتمین همایش ملی این موزه با رویکرد بین‌المللی‌سازی همایش با عنوان «میراث علم و جامعه» در تاریخ‌های ۱۲ الی ۱۴ دی‌ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.
وی افزود، محورهای اصلی هفتمین همایش موزه ملی علوم و فناوری عبارتند از: «موزه و میانجی گری علم و جامعه»، «موزه و بازنمایی علم و فناوری» و «علم و دانش ضمنی- بومی ایرانی».
شایان ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام، ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محورهای فرعی همایش به آدرس اینترنتی www.inmost.ir مراجعه و یا با شماره ۸۸۹۱۴۹۳۴ تماس بگیرند. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند چکیده مقالات خود را به دبیرخانه هفتمین همایش موزه به نشانی تهران خیابان انقلاب، نرسیده به میدان فردوسی، خیابان نجات اللهی (ویلا)، کوچه سلمان پاک، پلاک ۶ ارسال و یا به شماره ۸۸۹۱۷۸۵۸-۰۲۱ فکس نمایند.

 

جستجو در سایت

نقشه سایت

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار افبا در نیمسال اوّل 96هفتمین همایش ملی موزه ملی علوم و فناوری ایران
GO_TO_TOP