انجمن فناوری‌های بومی ایران-The Society of Indigenous Technologies of Iran

139506071500 بالله التوفيق- برگزاری میزگرد و نشست علمی روش تحقیق: بهینه سازی، کارآیی و اثربخشی توسط انجمن فناوری های بومی ایران

139506071500

در راستای امکانسنجی اجرا و توسعه برنامه های دهه دوّم فعّالیت های انجمن فناوری های بومی ایران(افبا)، به منظور شناختن و شناساندن ابعاد گسترده فناوری های بومی، جهت دستیابی به اهداف انجمن فناوری های بومی ایران، میزگرد  و نشست علمی با عنوان روش تحقیق: بهینه سازی، کارآیی و اثربخشی با محوریت دسترسی به اهداف انجمن فناوری های بومی ایران، در دفتر مرکزی انجمن فناوری های بومی ایران، در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید. در این برنامه های علمی پرفسور ایرج گودرزنیا:رئیس انجمن فناوری های بومی ایران، دکتر غلامرضا جمشیدنژاد اوّل: استاد صاحب نظر پیشکسوت مطالعات فرهنگ و تمدّن اسلامی، دکتر علی الهامی: رئیس کمیته تاریخ و تمدّن دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر مسیح عقیلی: پژوهشگر پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی و جمعی از صاحب نظران، استادان، پژوهشگران، و علاقه مندان به ارائه و بحث در مورد بهینه سازی، کارآیی و اثربخشی تحقیقات و پژوهش در سطوح مختلف علمی در راستای دستیابی و ارتقاء حس خودباوری و خوداتّکایی ملّی پرداختند.

بدين وسيله از تمامي اعضا و علاقه مندان  دعوت مي شود در جهت  بهینه سازی، اثربخشی و کارآیی هر چه بیشتر عرصه فناوری های بومی و بومی سازی فناوری های نوین و افزایش حس خودباوری و خود اتکایی،‌ ضمن معرفی پیشکسوتان علم و فناوری، درخواست ها و نكته نظرات ارزشمند خود را به رایانامه های این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ارسال نماييد تا ضمن بررسی، اقدام مقتضی صورت گیرد.