انجمن فناوری‌های بومی ایران-The Society of Indigenous Technologies of Iran

13950331000بالله التوفيق- دعوت به مشاركت و حضور در جشنواره ملّي عرصه فنّاوری های بومي ايران

13950331000

Invitation to Participate and Attend in Preparation to Hold the Nation Festival in the Area of Indigenous Technologies of Iran.

انجمن فنّاوري هاي بومي ايران در راستای امکانسنجی اجرا و توسعه برنامه های دهه دوّم فعّالیت های انجمن فناوری های بومی ایران(افبا)، به منظور شناختن و شناساندن فعّالان، دانشورزان و پیشکسوتان عرصه فناوری های بومی با کمال خوشوقتی به اطلاع می رساند افبا در نظر دارد جشنواره ملّي عرصه فنّاوری های بومي ايران را با همکاری مراکز علمی پژوهشی و حرفه ای با تأکید بر محور های زیر برگزار نماید:

محورهای کلّی

            فعّالان، دانشورزان و پیشکسوتان عرصه شناخت فناوری های بومی ایران

            فعّالان، دانشورزان و پیشکسوتان عرصه به روز کردن فناوری های بومی ایران

            فعّالان، دانشورزان و پیشکسوتان عرصه ایجاد تکنولوژی های جدید بر مبنای فناوری های بومی ایران

            فعّالان، دانشورزان و پیشکسوتان عرصه بومی سازی فناوری های نوین مطابق فرهنگ بومی ایران

            فعّالان، دانشورزان و پیشکسوتان عرصه ایجاد حسّ خود باوری و خود اتکایی ملّی

امید است با ایجاد ارتباط هر چه بهتر میان متخصصان و ایران دوستان ارجمند نیل به هدف غایی خود باوری ملی آسان تر و هموارتر گردد.

بدين وسيله از تمامي اعضا و علاقه مندان  دعوت مي شود در جهت  بهینه سازی، اثربخشی و کارآیی هر چه بیشتر عرصه فناوری های بومی و بومی سازی فناوری های نوین و افزایش حس خودباوری و خود اتکایی،‌ درخواست ها و نكته نظرات ارزشمند خود را به رایانامه های این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ارسال نماييد تا ضمن بررسی، اقدام مقتضی صورت گیرد.